Zespół Raz dwa trzy

Fani zespołu Raz Dwa Trzy mogą szykować się na koncert. Jedna z najpopularniejszych polskich grup muzycznych zagra w Tarnowie. Występ odbędzie się w Centrum Sztuki Mościce w sobotę, 18 grudnia, o godz. 18.

Mecz drugiej ligi koszykówki mężczyzn: MUKS 1811 Tarnów - Basket Hills Bielsko-Biała

W trzynastej kolejce spotkań w grupie „C” drugiej ligi koszykówki mężczyzn, w hali Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zmierzą się dwie małopolskie drużyny: MUKS 1811 Tarnów oraz Wisła Kraków. Początek meczu w sobotę o godz. 17.

Plakat Mikołajkowego Przejazdu Rowerowego

Po raz kolejny fani dwóch kółek wezmą udział w Mikołajkowym Przejeździe Rowerowym. Cykliści wystartują w najbliższą niedzielę, 5 grudnia, z parkingu pod sklepem Decathlon. Finał trasy zaplanowano na tarnowskim Rynku. Zbiórka o godz. 12.

Mecz PGNiG Superligi piłki ręcznej mężczyzn: Grupa Azoty Unia Tarnów - Łomża Vive Kielce

W dwunastej serii PGNiG Superligi, piłkarze ręczni Grupy Azoty Unii Tarnów, w sobotę o godz. 13.20 zagrają w Arenie Jaskółka Tarnów z Torus Wybrzeżem Gdańsk. Ostatni w tej rundzie i w tym roku domowy mecz tarnowskiej „siódemki” zobaczyć będzie można także w TVP Sport.

Koncert 13 grudnia

03.12.2021, 12:37
W CSM wystąpi Zespół Wokalno-Instrumentalny Filharmonii Krakowskiej. Artyści zaprezentują utwory w aranżacjach Marka Pawełka.

„Wolni mimo zniewolenia" to kolejna koncertowa propozycja w Centrum Sztuki Mościce. Przed zgromadzoną w Mościcach publicznością wystąpią artyści Filharmonii Krakowskiej. Koncert rozpocznie się 13 grudnia o godz. 18.

Mecz drugiej ligi koszykówki kobiet: MKS Pałac Młodzieży Tarnów - UKS Żak Nowy Sącz

Drugoligowe koszykarki MKS Pałac Młodzieży Tarnów w niedzielę zagrać miały w hali przy ul. Gumniskiej z SPZ WJM Gmina Krasne.

Prezydent Roman Ciepiela i Adam Bartosz podpisali list intencyjny w sprawie modernizacji Bimy

Dzisiaj podpisany został list intencyjny pomiędzy Gminą Miasta Tarnowa, a Komitetem Opieki nad Zabytkami Kultury Żydowskiej w Tarnowie w sprawie podjęcia wspólnych działań, mających na celu zebranie funduszy na renowację Bimy. Inwestycja ta posłużyć ma zachowaniu dziedzictwa kulturowego Tarnowa.

Mecz pierwszej ligi siatkówki kobiet: Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów - ITA Tools Stal Mielec

Jedenastą serię spotkań rozegrają w sobotę i w niedzielę drużyny występujące w pierwszej lidze siatkówki kobiet. Roleski Grupa Azoty PWSZ zagra na wyjeździe z UJ CM 7r Solna Wieliczka. Derby Małopolski rozpoczną się w sobotę o godz. 18.

epidemia koronawirusa

Według danych na 3 grudnia (godz. 10.30) ostatniej doby w Tarnowie odnotowano 94 osoby zarażone SARS-CoV-2 (liczba zakażonych na 10 tysięcy mieszkańców - 8.69). Od początku epidemii wśród mieszkańców miasta stwierdzono 9230 przypadków zakażenia. Ostatniej doby nie odnotowano zgonów osób chorych na Covid-19. Od początku pandemii odnotowano w Tarnowie 182 zgony osób z pozytywnym wynikiem testu na SARS-CoV-2. Ostatniej doby wykonano 380 testów, licz...

spektakl w tarnowskim teatrze

Ten weekend należeć będzie do festiwali. W Tarnowie trwa właśnie święto sztuki „Artfest”, „Mała Talia”, czyli teatralne wydarzenia dla najmłodszych, w niedzielę zainaugurowany zostanie festiwal „Vitae Valor”. Nie zabraknie też atrakcji z okazji mikołajek.