grafiti

Miasto Tarnów, Rada Osiedla Starówka w Tarnowie oraz Tarnowskie Centrum Kultury zapraszają na pierwszą edycję Starówka Hip-Hop Festiwal! Wydarzenie odbędzie się jutro (21 maja) w tarnowskim amfiteatrze.

Para małżonków

Ogłoszono konkurs ofert na realizację miejskiego programu in vitro pod nazwą „Program polityki zdrowotnej leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców Gminy Miasta Tarnowa”. To efekt inicjatywy społecznego komitetu „In vitro dla Tarnowa” i decyzji władz miejskich.

mpk

Remont ulicy Krasińskiego ponownie spowoduje zmiany kursu niektórych linii autobusowych w Tarnowie. Nie tylko dzisiaj, ale i w poniedziałek, pasażerowie pojadą inną trasą, niż zwykle.

Zapowiedzi weekendowe

20.05.2022, 15:04
Tarnów

Będzie trochę okazji do poruszania się, nieco wystaw oraz szansa na pierwszy koncert w Amfiteatrze Letnim na świeżym powietrzu! Zapraszamy do zapoznania się z naszym zestawieniem weekendowych wydarzeń w mieście.

Prezydent Tarnowa, Roman Ciepiela podpisał raport z przebiegu i wyników konsultacji projektu Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej dla Gminy Miasta Tarnowa. Przeprowadzone one zostały w terminie od 12 kwietnia do 13 maja.

Mecz czwartej ligi piłki nożnej: Tarnovia - Poprad Muszyna

Podczas trzeciego weekendu maja, o punkty powalczy cała szóstka naszych zespołów występujących w seniorskich ligach piłki nożnej mężczyzn. W Tarnowie zaprezentują się trzy z nich: Błękitni 1947 Tarnów oraz Metal Tarnów i Tarnovia. Te dwa ostatnie zmierzą się w bezpośrednim pojedynku.

wiatr

Jak informuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej,  jutro, 21 maja prognozowany jest silny wiatr. Mogą też wystąpić burze z gradem.

Przetwory

Bogato w owoce i warzywa będzie podczas najbliższego Targu Regionalnego, który już na stałe wpisał się w harmonogram wydarzeń w mieście. Wiosenne przysmaki będzie można zakupić od lokalnych producentów już w najbliższą niedzielę, 22 maja. Start o godzinie 9 przy ulicy Giełdowej 15.

Europejski Fundusz Rozwoju RegionalnegoEuropejski Fundusz SpołecznyProgram czyste powietrze - weź dotację, wymień piecEkointerwencja - Zgłoś spalanie odpadów lub naruszenie uchwały antysmogowejTarnów.pl miesięcznik miejski