TARNÓW / Biznes / Aktualności biznesowe

Firma Summit Packaging Polska Sp z o.o. mieszcząca się w Tarnowie poszukuje pracowników na stanowiska operatorów maszyn i mechaników.

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. - Regionalna Instytucja Finansująca
31 lipca 2012 roku zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym poświęconym Działaniu 8.1 „Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej” w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Przypominamy, że termin na przesłanie zgłoszeń do udziału w szkoleniach i warsztatach w ramach projektu „Ekspert ds. innowacji” mija z dniem 2.07.2012

li

Stowarzyszenie „ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO” w Nowym Sączu wraz z firmą euroPiM s.c. zapraszają osoby do 25 roku życia, powyżej 50 roku życia oraz osoby niepełnosprawne do wzięcia udziału w projekcie „Zakładam firmę – łamię bariery”.

Szanowni Państwo.

Biuro Obsługi Przedsiębiorców Urzędu Miasta Tarnowa informuje, że Konferencja pn.„Jeżeli nie dotacja, to co?- czyli nowe perspektywy rozwoju twojej firmy.” jest odwołana ze względu na niedostateczną ilość zgłoszeń. Konferencja odbędzie się w innym terminie.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji, szczegółowy program został zamieszczony poniżej.

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza przedsiębiorców i ich pracowników z terenu Małopolski na bezpłatne szkolenia oraz warsztaty z zakresu innowacji technologicznych, organizacyjnych, procesowych i marketingowych.

W dniach 20-22 kwietnia w Hali Widowiskowo-Sportowej „Jaskółka”, ul. Traugutta 3a w Tarnowie odbędzie się II edycja Tarnowskich Targów „Dom i otoczenie” - Budownictwo, wnętrza, salon technik grzewczych. Na targach zaprezentuje się 70 firm z regionu; wystawcy przygotowali wiele niespodzianek. W jednym miejscu i czasie będziemy mogli uzyskać pełną informację, porównać ceny, zasięgnąć porady. Patronat nad przedsięwzięciem sprawuje prezydent Ryszard Ścigała.

29 maja 2012 r. w Krakowie odbędzie się bezpłatna Konferencja „Dynamiczna firma – kluczowe czynniki sukcesu w biznesie nowej generacji’.

10 maja 2012 r. w Lublinie odbędzie się bezpłatna konferencja „Grand Prix w biznesie”.
W jej trakcie znani Eksperci doradzą jak dostosować strategię przedsiębiorstwa do niepewnego otoczenia biznesowego i jak pewną ręką poprowadzić je do sukcesu!