TARNÓW / Biznes / Aktualności biznesowe

Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości zaprasza na szkolenia i warsztaty organizowane w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości!

18 listopada 2011 r. TARNÓW

Warsztaty praktyczne z wypełniania wniosku o dofinansowanie na dotację rozwojową dla firm w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego.

Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska zaprasza do udziału w V konferencji z cyklu "Nauka dla Biznesu", która odbędzie sie 17 i 18 listopada 2011 r. na Politechnice Krakowskiej. W tym roku tematem przewodnim będzie "Wsparcie finansowe badań i biznesu w przyszłości".

Konferencje uświetni gala, podczas której zostaną wręczone nagrody laureatom VI edycji Regionalnego Konkursu INNOVATOR MAŁOPOLSKI 2011.

Francuska Izba Przemysłowo - Handlowa w Polsce zaprasza do uczestnictwa w cyklu internetowych seminariów skierowanych do przedstawicieli przedsiębiorstw zainteresowanych eksportem dóbr i usług do Francji. Partnerem wydarzenia jest kancelaria Salans. Seminaria są całkowicie bezpłatne i odbywają się na żywo, za pośrednictwem Internetu.

 

W dniach 28-30 października w Centrum Handlowym Gemini Park Tarnów odbędą się Targi Nieruchomości, Budownictwa i Finansów, na których zaprezentowane zostaną aktualne oferty branży nieruchomości.

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Dzień Otwarty firmy Ekoconsultant i IT Vision w Tarnowie 24 października 2011r.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ma przyjemność poinformować, że w ramach przedsięwzięcia „Polskie klastry i polityka klastrowa” w dn. 11 października br. w Krakowie odbędzie się konferencja pt. „Klastry jako innowacyjna odpowiedź na wyzwania globalizacji”, na którą serdecznie Państwa zapraszamy. Przedsięwzięcie „Polskie klastry i polityka klastrowa” realizowane jest pod honorowym patronatem Ministra Gospodarki oraz Marszałka Województwa Małopolskiego.

POLSKA AGENCJA ROZWOJU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI jako instytucja wdrażająca działanie 1.4 „Wsparcie projektów celowych” w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, ogłasza II w 2011 r. rundę aplikacyjną.

Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości zaprasza na Galę podsumowującą wdrażanie funduszy europejskich dla przedsiębiorców w ramach II Osi priorytetowej Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013, która odbędzie się 23 września 2011 roku w Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie przy ul. Rynek 25.

Towarzystwo Oświatowe Ziemi Chrzanowskiej w Chrzanowie w partnerstwie z Agencją Rozwoju Małopolski Zachodniej S.A. zaprasza do udziału w Projekcie: MAŁOPOLSKI INKUBATOR EKONOMII SPOŁECZNEJ

Parlament Europejski, Komisja Europejska i Ministerstwo Gospodarki w ramach polskiej Prezydencji w Radzie UE zapraszają do udziału w Forum Rynku Wewnętrznego (Single Market Forum – SIMFO), które odbędzie się w dn. 2-4 października 2011 r. w Krakowie.