TARNÓW / Biznes / Aktualności biznesowe

Szanowni Państwo.

Biuro Obsługi Przedsiębiorców Urzędu Miasta Tarnowa informuje, że Konferencja pn.„Jeżeli nie dotacja, to co?- czyli nowe perspektywy rozwoju twojej firmy.” jest odwołana ze względu na niedostateczną ilość zgłoszeń. Konferencja odbędzie się w innym terminie.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji, szczegółowy program został zamieszczony poniżej.

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza przedsiębiorców i ich pracowników z terenu Małopolski na bezpłatne szkolenia oraz warsztaty z zakresu innowacji technologicznych, organizacyjnych, procesowych i marketingowych.

W dniach 20-22 kwietnia w Hali Widowiskowo-Sportowej „Jaskółka”, ul. Traugutta 3a w Tarnowie odbędzie się II edycja Tarnowskich Targów „Dom i otoczenie” - Budownictwo, wnętrza, salon technik grzewczych. Na targach zaprezentuje się 70 firm z regionu; wystawcy przygotowali wiele niespodzianek. W jednym miejscu i czasie będziemy mogli uzyskać pełną informację, porównać ceny, zasięgnąć porady. Patronat nad przedsięwzięciem sprawuje prezydent Ryszard Ścigała.

29 maja 2012 r. w Krakowie odbędzie się bezpłatna Konferencja „Dynamiczna firma – kluczowe czynniki sukcesu w biznesie nowej generacji’.

10 maja 2012 r. w Lublinie odbędzie się bezpłatna konferencja „Grand Prix w biznesie”.
W jej trakcie znani Eksperci doradzą jak dostosować strategię przedsiębiorstwa do niepewnego otoczenia biznesowego i jak pewną ręką poprowadzić je do sukcesu!

ART OF FINANCE Doradztwo Biznesowe zaprasza do udziału w bezpłatnym projekcie ”Małopolskie Doradztwo Biznesowe”.

Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy od 7 lat organizuje Konkurs Mikroprzedsiębiorca Roku. Misją Konkursu jest wspieranie przedsiębiorczości, zachęcanie do zakładania własnych firm oraz promowanie najlepszych z nich jako przykładów efektywnych działań gospodarczych a jego celem jest nagradzanie mikroprzedsiębiorców zakorzenionych w lokalnej społeczności, prowadzących z sukcesem tradycyjny lub nowoczesny biznes.

Instytut Organizacji Przedsiębiorstw i Technik Informacyjnych InBIT Sp. Z o.o. zaprasza przedsiębiorców z Tarnowa i okolic do udziału w projekcie pn. „Przedsiębiorco rozwiń skrzydła”.

Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach EFS i udział w nim jest całkowicie bezpłatny.

 

Ambasada Austrii zaprasza do udziału w indywidualnych spotkaniach biznesowych w ramach Austriackiej Misji Gospodarczej, która odbędzie się w dniu 21.3.2012 w Katowicach w Hotelu Angelo (ul. Sokolska 24).