TARNÓW / Biznes / Aktualności biznesowe

Zarząd Zakładów Azotowych w Tarnowie-Mościcach S.A., w uzgodnieniu z Menadżerami Oferty, w dniu 4 lipca 2011 roku podjął decyzję dotyczącą ostatecznej liczby akcji serii C oferowanych do objęcia w ramach przeprowadzanej oferty publicznej akcji nowej emisji oraz liczby jednostkowych praw poboru upoważniających do objęcia z prawem pierwszeństwa jednej akcji serii C.

Zapraszamy wszystkich pracowników i pracodawców sektora MŚP z Małopolski na ostatnią edycję dofinansowanych szkoleń z marketingu w sieci. Rekrutacja trwa od 16 czerwca do 9 września. Organizatorem szkolenia jest Wyższa Szkoła Europejska w Krakowie.

Od 1 lipca 2011 r. zostaje uruchomiona Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej - CEIDG prowadzona przez Ministra Gospodarki. CEIDG umożliwia złożenie wniosku o wpis do ewidencji online. Dotychczasowy wniosek EDG-1 zostaje zastąpiony wnioskiem CEIDG-1.

Marszałek Województwa Małopolskiego Marek Sowa serdecznie zaprasza przedsiębiorców, instytucje, organizacje gospodarcze oraz korporacje zawodowe do zgłaszania kandydatur do Małopolskiej Nagrody Gospodarczej 2011.

Pm2pm sp. z o.o., krakowska firma szkoleniowo – doradcza specjalizującą się w zarządzaniu projektami według międzynarodowych wytycznych IMPA, Prince 2 oraz PMI, zaprasza do udziału w Projekcie z zakresu przedsiębiorczości akademickiej: „Przedsiębiorczy Naukowiec” na zorganizowany w jego ramach cykl bezpłatnych szkoleń i doradztwa.

Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska zaprasza do udziału w spotkaniach brokerskich w trakcie: ITM POLAND / Poznań/ 14.06 - 17.06.2011 International Trade Fair Innovations - Technologies - Machines ( Miedzynarodowe Targi Innowacje - Technologie - Maszyny ) ze szczególnym uwzględnieniem salonu BEZPIECZEŃSTWA PRACY W PRZEMYŚLE.

Masz pomysł na biznes w sieci – weź udział w konkursie Allegro i wygraj 10 000 euro.Właśnie rusza organizowany już po raz drugi przez Grupę Allegro konkurs „Start with e-nnovation” –na najlepszy pomysł na projekt internetowy w Europie Środkowo-Wschodniej.

Europejski Tydzień MŚP jest ogólnoeuropejską inicjatywą odbywającą się równocześnie w 37 krajach, którą ma za zadanie promować ducha przedsiębiorczości w Europie oraz informować doświadczonych i potencjalnych przedsiębiorców na temat wsparcia dostępnego na szczeblu europejskim, krajowym i lokalnym.

Jeżeli myślisz o założeniu własnej firmy lub potrzebujesz fachowej informacji i pomocy w prowadzeniu przedsiębiorstwa zapraszamy do wizyty w Punkcie Konsultacyjnym Krajowego Systemu Usług działającym przy FRDL MISTiA w Tarnowie, ul. Sikorskiego 5 (biurowiec Centrum Handlowego ŚWIT), tel. 14 621 22 16.

Sektor małych i średnich przedsiębiorstw to niezwykle ważna gałąź gospodarki, na wsparciu której w szczególny sposób zależy Zarządowi Województwa Małopolskiego. Z inicjatywy Stanisława Sorysa, Członka Zarządu Województwa, w Krakowie, Nowym Sączu i Tarnowie odbędą się konferencje pod hasłem FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA MAŁOPOLSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW.