TARNÓW / Biznes / Aktualności biznesowe

Punkt Konsultacyjny Enterprise Europe Network zaprasza do korzystania z bezpłatnych porad prawnych.

Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie projektów ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Budżetu Państwa w ramach Działania 2.1 Rozwój i podniesienie konkurencyjności przedsiębiorstw” Schemat A „Bezpośrednie wsparcie inwestycji w MŚP”.

Nabór wniosków o dotacje na e-biznes ruszy 09.05.2011 i potrwa do 03.06.2011.

Masz dobry pomysł? Zgłoś go do konkursu i zdobądź nawet 700 000 złotych na start albo pomoc w dopracowaniu swojego planu na biznes!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu pt: „Wejście na nowe rynki i wzmocnienie pozycji konkurencyjnej przedsiębiorstwa na przykładzie programów wspierania eksportu" , w siedzibie organizatora – Izby Przemysłowo Handlowej w Krakowie, w dniu 24 marca 2011 r., o godz. 1000.

Oddajemy do Państwa dyspozycji nową mapę przeglądową obowiązujących Miejscowych Planów Zagospodarowania Przestrzennego.

Z jej pomocą można szybko określić czy dany obszar znajduje się w terenie objętym aktualnym MPZP, czy też plan jest w opracowaniu lub brak planu powoduje, iż niezbędne jest wystąpienie inwestora o wydanie warunków zabudowy i zagospodarowania terenu w drodze decyzji.

18 kwietnia 2011 roku w siedzibie Starostwa Powiatowego w Tarnowie, przy ul. Narutowicza 38 odbędzie się bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców „Jak pozyskać dotację na rozwój firmy?”. Organizatorem szkolenia jest Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości w Krakowie.

Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie projektów ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Budżetu Państwa w ramach Działania 2.2 „Wsparcie komercjalizacji badań naukowych ", Schemat A „Projekty badawcze”.

Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy od 7 lat organizuje Konkurs Mikroprzedsiębiorca Roku. Jego celem jest wspieranie przedsiębiorczości, zachęcenie do zakładania własnych firm oraz promowanie najlepszych z nich jako przykładów efektywnych działań gospodarczych.

Trwają zapisy na warsztaty z zarządzania designem zaplanowane na marzec i kwiecień 2011 r. Warsztaty realizowane są w ramach projektu „Zaprojektuj Swój Zysk”, którego autorem jest Instytut Wzornictwa Przemysłowego.