Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców

Prezydent Tarnowa Roman Ciepiela oraz Krakowski Park Technologiczny Sp. z o.o. zapraszają na spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców, poświęcone nowym, korzystniejszym warunkom inwestowania w Polskiej Strefie Inwestycji (Specjalnej Strefie Ekonomicznej).

Spotkanie odbędzie się 28 stycznia 2019 r.w godz. 10:00 - 14:00 w Sali Lustrzanej, ul. Wałowa 10 w Tarnowie.

Zgłoszenia na spotkanie przyjmowane są do dnia 24 stycznia 2019 r.

tel. 14 688 26 46, e-mail: m.pawlowski@umt.tarnow.pl