Zgłoś pomysł i zawalcz o nagrody w Tarnowskim Juniorze Biznesu

Ruszyły zgłoszenia do V edycji konkursu Tarnowski Junior Biznesu. Dla autorów najlepszych biznesplanów przygotowano nagrody finansowe i rzeczowe o łącznej wartości 12 tys. złotych. Jak je zdobyć? Wystarczy skutecznie przekonać komisję konkursową do swojego pomysłu. Zgłoszenia przyjmowane są do 22 marca 2019 r.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz młodzież i wychowanków innych jednostek oświatowych, a także do studentów szkół wyższych. Jak tłumaczą organizatorzy, celem konkursu jest edukacja przedsiębiorczości oraz kształtowanie postaw pro-biznesowych i innowacyjnych. Biznesplan firmy powinien uwzględniać uwarunkowania i przewagi jakie daje lokalny, tarnowski rynek.

Dla zdobywcy pierwszego miejsca (w każdej kategorii) przygotowano czek na 2 tys. złotych, drugiego – 1,5 tys. złotych i trzeciego – tysiąc złotych. Ponadto za zajęcie czwartego, piątek i szóstego miejsca przewidziane są nagrody rzeczowe.

Regulamin oraz szczegółowe informacje dostępne tutaj.