Pewna wygrana młodzików Pałacu - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Pewna wygrana młodzików Pałacu

W rozegranym awansem spotkaniu piątej kolejki małopolskiej ligi młodzików w piłce ręcznej, MKS Pałac Młodzieży MPEC Tarnów zmierzył się na wyjeździe z SPRT LUKS Skrzyszów. Derby regionu zakończyły się pewną wygraną „siódemki” z Tarnowa.

Zdecydowana wyższość podopiecznych trenera Szczepana Greczyńskiego widoczna była zwłaszcza w pierwszej połowie, w której tarnowianie stracili zaledwie dwie bramki. W 8 min prowadzili wprawdzie tylko 2-1, potem rzucili jednak dziewięć bramek z rzędu i w 20 min po trafieniu Jakuba Kociuby wygrywali 11-1. W końcówce tej odsłony powiększyli jeszcze swą przewagę, schodząc na przerwę z dwunastoma bramkami przewagi.

Druga połowa zaczęła się od kolejnych czterech bramkowych akcji Pałacu i w 33 min Patryk Majcher doprowadził do wyniku 2-18. Potem gra miała już wyrównany przebieg i mecz zakończył się wygraną MKS Pałac Młodzieży MPEC Tarnów 25-9 (14-2).

MKS Pałac Młodzieży MPEC: Mateusz Chłopek, Maciej Michoń – Patryk Majcher 7, Michał Mucha 4, Dominik Starzyk 4, Jakub Kociuba 3, Klaudiusz Kasprzyk 2, Konrad Wątroba 2, Korneliusz Małek 1, Mikołaj Smosna 1, Igor Tarczoń 1, Kacper Bień, Piotr Kotecki, Kamil Mruk, Jakub Sikora, Kacper Zając.