Wysoka lokata młodzików MKS PM MPEC Tarnów - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Wysoka lokata młodzików MKS PM MPEC Tarnów

W odbywającym się w Presovie na Słowacji w Międzynarodowym Turnieju Piłki Ręcznej KEMPA 4 SPORT CUP (3-6.01.2018 r.) zespół młodzików MKS PM MPEC Tarnów zajął wysokie czwarte miejsce.

W turnieju wzięło udział 10 zespołów z pieciu krajów (Polska, Słowacja, Słowenia, Rosja i Serbia). I miejsce w tej kategorii młodzików zajął zespół ze Słowenii RK Celje Pivovarna Laško, wygrywając z gospodarzami turnieju Tatranem Presov. Podopieczni Szczepana Greczyńskiego ostatecznie uplasowali się na czwartej pozycji. Warto zaznaczyć, że zawodnik Pałacu Młodzieży Tarnów Patryk Majcher został wybrany do najlepszej siódemki turnieju.

Skład zespołu:

bramkarze: Mateusz Chłopek i Michał Zarzycki

zawodnicy i bramki w turnieju: Jakub Sikora (5), Kacper Bień (1), Klaudiusz Kasprzyk (5), Konrad Wątroba (19), Kamil Gromadzki (1), Patryk Majcher (29), Jakub Kociuba (11), Michał Mucha (10), Kornel Małek (7), Dominik Starzyk (5), Kamil Mruk (6), Igor Tarczoń (2).

kierownicy: Wojciech Pierzchała i Janusz Pierzchała