Złoto, srebro, brąz - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Złoto, srebro, brąz

Z trzema medalami wrócili tarnowscy pływacy z Ogólnopolskiej Spartakiady Młodzieży Niepełnosprawnej w Bydgoszczy.

Najlepszym zawodnikiem w kategorii juniorów okazał się Paweł Grzebień płynąc na dystansach 50 i 100 m stylem dowolnym, grzbietowym oraz klasycznym uzyskał 1021 pkt, co pozwoliło na zdobycie pierwszego miejsca w ogólnej klasyfikacji. Adam Jarmuła zdobył 469 pkt. i zdobył drugie miejsce również w kategorii juniorów. Medal brązowy wywalczył natomiast Łukasz Kokosza, który, płynąc 50 i 100 stylem dowolnym i grzbietowym uzyskał 124 pkt.