Konrad Słowik w podwójnej koronie - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Konrad Słowik w podwójnej koronie

Znakomity występ podopiecznego trenera Jana Pajora na Mistrzostwach Skrzatów o Puchar PZT.

W rozegranym w Pabianicach turnieju o randze Mistrzostw Polski, Konrad Słowik zdobył tytuł mistrzowski zarówno w singlu, jak i w deblu.

W singlu w półfinale pokonał Bartosza Klukowskiego UKS Okęcie Warszawa 6/0 6/3, a w finale 6/0 7/5 Piotra Matuszewskiego KT Start Łódź. W deblu, występując w parze z Maksem Raupukiem SKT Sopot, w półfinale pokonali parę Marcin Mol CHTT Chorzów/Szymon Bandura Górnik Bytom 6/1 6/0, a w finale 6/0 6/1 parę Konrad Fryze Return Radom/Piotr Miller TUKS Kozica Piotrków.

Te wygrane umocniły tarnowskiego tenisistę na pozycji nr 1 rankingu PZT. Bardzo dobry występ na tych mistrzostwach zanotowała jego koleżanka klubowa Karina Błaś, która niespodziewanie awansowała do ćwierćfinału zwyciężając nr 5 rankingu PZT Ewę Żyłkę 7/5 6/4, tutaj niestety trafiła na zdecydowaną faworytkę nr 1 Aleksandrę Buchlę i przegrała 0/6 0/6.