Kalendarz sportowy
Co? Gdzie? Kiedy?
Kalendarz wydarzeń sportowych w kategorii wiekowej „senior”:
27 kwietnia /sobota/
PIŁKA NOŻNA - 5 LIGA MĘŻCZYZN
16.00 - METAL TARNÓW - Sokół Słopnice (stadion Metalu, ul. Warsztatowa 2)
PIŁKA NOŻNA - 3 LIGA MĘŻCZYZN
17.00 - UNIA TARNÓW - Wieczysta Kraków (Stadion Miejski, ul. Zbylitowska 3)
PIŁKA NOŻNA - KLASA "A" MĘŻCZYZN
17.00 - ISKRA TARNÓW - Biała Lubaszowa (Centrum Sportu w Lisiej Górze, ul. Sportowa 16)
1 maja / środa/
PIŁKA NOŻNA - 5 LIGA MĘŻCZYZN
17.00 - UNIA II TARNÓW - Zalesianka Zalesie (stadion Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, ul. Piłsudskiego 32)
PIŁKA NOŻNA - 5 LIGA MĘŻCZYZN
17.00 - TARNOVIA - Orkan Szczyrzyc (stadion Tarnovii, ul. Bandrowskiego 9)
4 maja /sobota/
PIŁKA NOŻNA - 3 LIGA KOBIET
14.00 - TS ISKRA TARNÓW - Rysy Bukowina Tatrzańska (stadion w Woli Rzędzińskiej 435 D)
PIŁKA NOŻNA - 5 LIGA MĘŻCZYZN
17.00 - METAL TARNÓW - Kolejarz Stróże (stadion Metalu, ul. Warsztatowa 2)
PIŁKA NOŻNA - KLASA "A" MĘŻCZYZN
17.00 - ISKRA TARNÓW - Zorza Zaczarnie (Centrum Sportu w Lisiej Górze, ul. Sportowa 16)
11 maja /sobota/
PIŁKA NOŻNA - 3 LIGA MĘŻCZYZN
17.00 - UNIA TARNÓW - Świdniczanka Świdnik (Stadion Miejski, ul. Zbylitowska 3)
PIŁKA NOŻNA - 3 LIGA KOBIET
TS ISKRA TARNÓW - Iskra Brzezinka (stadion w Woli Rzędzińskiej 435 D)
12 maja / niedziela/
PIŁKA NOŻNA - 5 LIGA MĘŻCZYZN
11.00 - UNIA II TARNÓW - METAL TARNÓW (stadion Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, ul. Piłsudskiego 32)
18 maja /sobota/
PIŁKA NOŻNA - 3 LIGA MĘŻCZYZN
17.00 - UNIA TARNÓW - Czarni Połaniec (Stadion Miejski, ul. Zbylitowska 3)
PIŁKA NOŻNA - 5 LIGA MĘŻCZYZN
17.00 - METAL TARNÓW - Sandecja II Nowy Sącz (stadion Metalu, ul. Warsztatowa 2)
PIŁKA NOŻNA - 5 LIGA MĘŻCZYZN
17.00 - TARNOVIA - Okocimski Brzesko (stadion Tarnovii, ul. Bandrowskiego 9)
PIŁKA NOŻNA - KLASA "A" MĘŻCZYZN
18.00 - ISKRA TARNÓW - Dunajec Mikołajowice (Centrum Sportu w Lisiej Górze, ul. Sportowa 16)
25 maja /sobota/
PIŁKA NOŻNA - 3 LIGA KOBIET
TS ISKRA TARNÓW - UKS Wisła Kraków (stadion w Woli Rzędzińskiej 435 D)
26 maja /niedziela/
PIŁKA NOŻNA - 5 LIGA MĘŻCZYZN
16.00 - UNIA II TARNÓW - Orkan Szczyrzyc (stadion Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, ul. Piłsudskiego 32)
1 czerwca /sobota/
PIŁKA NOŻNA - 3 LIGA MĘŻCZYZN
17.00 - UNIA TARNÓW - Karpaty Krosno (Stadion Miejski, ul. Zbylitowska 3)
PIŁKA NOŻNA - 5 LIGA MĘŻCZYZN
17.00 - METAL TARNÓW - Podhalanin Biecz (stadion Metalu, ul. Warsztatowa 2)
PIŁKA NOŻNA - 5 LIGA MĘŻCZYZN
17.00 - TARNOVIA - UNIA II TARNÓW (stadion Tarnovii, ul. Bandrowskiego 9)
PIŁKA NOŻNA - KLASA "A" MĘŻCZYZN
17.00 - ISKRA TARNÓW - Olszynka Ołpiny (Centrum Sportu w Lisiej Górze, ul. Sportowa 16)
8 czerwca /sobota/
PIŁKA NOŻNA - 3 LIGA KOBIET
TS ISKRA TARNÓW - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski (stadion w Woli Rzędzińskiej 435 D)