Koniec pucharowej przygody piłkarek Iskry - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Koniec pucharowej przygody piłkarek Iskry

Piłkarkom TS Iskra Tarnów nie udało się awansować do półfinału Pucharu Polski na szczeblu Małopolskiego Związku Piłki Nożnej. W meczu rozegranym wczoraj na stadionie Iskry, podopieczne trenerów Michała Jarząba i Jacka Ćwika przegrały 0-3 (0-1) z Football Success Academy Kraków.

Piłka do piłki nożnej

Był to pierwszy, historyczny niejako, oficjalny pojedynek seniorskiej ekipy TS Iskra przed swoją publicznością. Do przerwy padła w nim tylko jedna bramka. W końcówce tej odsłony (40 min) Klaudia Skrzyniarz skapitulowała po strzale Karoliny Zaporowskiej.

Po dziesięciu minutach gry po przerwie było już 0-2, tym razem celnie na tarnowską bramkę uderzyła Emilia Kościelniak. Wygraną „jedenastki” z Krakowa przypieczętowała natomiast w 83 min Elżbieta Tomczyk.

TS Iskra: Klaudia Skrzyniarz – Karolina Piwowarczyk, Gabriela Kusion, Magdalena Ryczek, Anita Kisielewska (80 Natalia Para), Zuzanna Wróbel (70 Estera Dudek), Xymena Raputa, Paulina Wałaszek, Natalia Olchawska (55 Oliwia Patyk), Milena Michałek (70 Yelizaveta Adamenko), Gabriela Łucek.