Porażka Iskry w Kalwarii Zebrzydowskiej - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Porażka Iskry w Kalwarii Zebrzydowskiej

W zaległym meczu drugiej kolejki pierwszej ligi futsalu kobiet, ekipa TS Iskra Tarnów zmierzyła się na wyjeździe z Kalwarianką Kalwaria Zebrzydowska. Spotkanie to zakończyło się porażką naszego zespołu 4-5 (3-4).

Piłka do futsalu

Wynik meczu otworzyła w 3 min Natalia Olchawska. Osiem minut później do remisu doprowadziła wprawdzie Patrycja Kudłacik, ale w 13 min po strzale Zuzanny Wróbel „Iskierki” prowadziły 2-1. Dalsze minuty pierwszej połowy należały do gospodyń. Trafienia Kingi Suchanek (14 min), Karoliny Biczak (15 min) oraz Ingi Siwek (17 min), spowodowały, że Kalwarianka objęła dwubramkowe prowadzenie. Wynik do przerwy ustaliła w 20 min Zuzanna Wróbel.

Po zmianie stron obie drużyny zdobyły po jednej bramce. W 33 min na listę strzelczyń wpisała się Sylwia Klaja, dwie minuty później wynik ustaliła natomiast Katarzyna Sowa.

TS Iskra: Klaudia Skrzyniarz – Zuzanna Wróbel 2, Natalia Olchawska 1, Karolina Piwowarczyk, Natalia Ryczek oraz Katarzyna Sowa 1, Kateryna Lytvyn.