Promocja Tarnowa na targach w Mediolanie i Tel Awiwie

Podczas odbywających się w Mediolanie oraz w Tel Awiwie Międzynarodowych Targów Turystycznych promowane są turystyczne walory naszego miasta. W rozpoczynających się jutro jubileuszowych, 25. Międzynarodowych Targach Turystycznych IMTM w Tel Awiwie uczestniczą: prezydent Tarnowa, Roman Ciepiela oraz dyrektor Tarnowskiego Centrum Informacji, Marcin Pałach.

- Promocja w Mediolanie odbywa się poprzez browar „Trzech Kumpli”, który nie tylko przeprowadza na targach degustację swoich produktów, ale oferuje również gadżety z Tarnowa i materiały w języku włoskim, promując w ten sposób nasze miasto – mówi Marcin Pałach. Na dwudniowych targach w Tel Awiwie, anglojęzyczną ofertę z Tarnowa prezentuje natomiast jedno z krakowskich biur podróży, które promuje Tarnów, jako miejsce godne zwiedzenia podczas podróży do Polski.

 

(sm)