Zadaj pytanie, prezydent odpowie - nowa audycja tv

Telewizja STARnowa TV, we współpracy z Wydziałem Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Tarnowa, rozpoczyna cykliczny programu w formie magazynu telewizyjnego, który nosi tytuł „Dwa kwadranse prezydenta". Jest to dotyczący tarnowskich spraw program informacyjno-publicystyczny z udziałem prezydenta Romana Ciepieli.

Program składa się z dwóch części. Część pierwsza to informacja prezydenta o bieżących wydarzeniach w mieście, najważniejszych miejskich sprawach, planach na najbliższe dni i tygodnie. Część druga to rozmowa, w trakcie której prezydent odpowiadał będzie na pytania zadane przez tarnowian. Mieszkańcy miasta swoje pytania będą zadawać podczas ulicznych sond realizowanych przez reporterów STARnowa TV oraz mogą je także przysyłać pocztą elektroniczną na adres media@umt.tarnow.pl z tematem „Pytanie do prezydenta”.

Magazyn „Dwa kwadranse prezydenta" został zaplanowany jako dwutygodnik, ale gdy wzbudzi zainteresowanie i pojawi się większa liczba pytań od tarnowian, być może emitowany będzie co tydzień.

Magazyn znajdzie się wśród cyklicznych audycji dostępnych w serwisie internetowym starnowa.pl, będzie również emitowany na kanale 226 w sieci telewizji kablowej firmy MultiMedia i kanałach 226 i 140 sieci kablowej Vectra, z którymi współpracuje STARnowa TV. Audycja pojawiać się będzie również w tym samym czasie w miejskim serwisie informacyjnym pod adresem www.tarnow.pl oraz na miejskim kanale YouTube.

Oczekujemy na pierwsze pytania od tarnowian, które należy przesyłać na adres media@umt.tarnow.pl

O terminie i godzinie emisji pierwszej i kolejnych audycji „Dwa kwadranse prezydenta” będziemy informować na bieżąco.