Dwa medale kartingowców w Bydgoszczy
26.09.2017, 14:54Z dwoma medalami: złotym Macieja Gładysza i brązowym Franciszka Liszki, wrócili kartingowcy TTSK K-Team Tarnów z rozgrywanych na torze w Bydgoszczy kartingowych Mistrzostw Polski młodzików. Lokaty w czołówce wywalczyli także: Natalia Gładysz, Kajetan Gawron oraz Marcel Kuc.













