Sukces siatkarzy ZSME
24.03.2015, 13:22Duży sukces odnieśli uczniowie Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w rozegranych 20 marca w Bobowej zawodach piłki siatkowej. W finale Wojewódzkiej Licealiady Młodzieży zdobyli brązowy medal.
Duży sukces odnieśli uczniowie Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w rozegranych 20 marca w Bobowej zawodach piłki siatkowej. W finale Wojewódzkiej Licealiady Młodzieży zdobyli brązowy medal.
Piłkarki ręczne MKS Pałacu Młodzieży z rocznika 2000 zajęły drugie miejsce podczas VII Ogólnopolskiego Memoriału Zbigniewa Barnasia. Trwającą cały weekend w Tarnowie imprezę wygrała drużyna z Łukowa. W turnieju rywalizowało siedem drużyn.
Trzy srebrne medale wywalczyli podczas XII Ogólnopolskich Integracyjnych Zawodów w Wyciskaniu Sztangi Leżąc sztangiści Tarnowskiego Zrzeszenia Sportowego Niepełnosprawnych START. Impreza odbyła się 21 marca w Żywcu.
W sobotę żużlowcy Unii Tarnów pokonali w sparingu na własnym torze drużynę Stali Rzeszów 53:37. W tarnowskim zespole najlepiej punktowali Martin Vaulik i Leon Madsen - po dwanaście oczek. Kołodziej jak zwykle był pewnym punktem zespołu. Wygrał trzy z czterech biegów, w których uczestniczył. Zaskoczeniem mogła być świetna postawa Krystiana Rępały. Junior rzeszowian zdobył 9 punktów. Nie zawiódł również Artur Mroczka, nowy nabytek biało-niebieskich...
Już 21 marca o godzinie 13 kolejna odsłona serii meczów w "Jaskółczym Gnieździe". Tym razem podopieczni Daniela Bartkowskiego zmierzą się z Wierną Małogoszcz i powalczą o podtrzymanie dobrej passy pod wodzą nowego szkoleniowca, z którym na 6 ligowych pojedynków wygrali aż 5, jeden remisując.
Żużlowcy Unii Tarnów po raz pierwszy po przerwie zimowej wyjechali na tarnowski tor. To początek intensywnych przygotowań do zbliżającego się sezonu najwyższej klasy rozgrywkowej w kraju. Podczas pierwszego treningu zabrakło Duńczyków Leona Madsena i Kennetha Bjerre, którzy w Tarnowie pojawią się pod koniec tygodnia.
To już czwarte z kolei Mistrzostwa Polski, z których tarnowianka - Justyna Walaś, przywiozła złoto. Zawodniczka Tarnowskiej Szkółki Bokserskiej, wspierana przez Fundację Global Boxing i Głównego Partnera - Grupę Azoty, zdobyła także na mistrzostwach w Grudziądzu puchar dla najlepszej zawodniczki.
Czternaście złotych, trzy srebrne i jeden brązowy to bilans medali, które zdobyła kadra Tigera Tarnów podczas rozegranych w dniach 13-15 marca w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zakliczynie Mistrzostw Małopolski w boksie.
Siedem zespołów z całego kraju weźmie udział w VII Ogólnopolski Memoriale Zbigniewa Barnasia w piłce ręcznej dziewcząt, w kategorii młodziczek z rocznika 2000 i młodszych.
Piłkarze tarnowskiej Unii zwycięsko zainaugurowali rozgrywki rundy rewanżowej III ligi. Po emocjonującym spotkaniu pokonali plasującą się na trzecim miejsce w lidze drużynę Granatu Skarżysko-Kamienna 1-0 i obecnie zajmują 11 lokatę w tabeli.