Klaudia Buczek Wicemistrzynią Świata
15.09.2014, 08:54Świetny start odnotowała wspinaczkowa reprezentacja Polski w Mistrzostwach Świata rozgrywanych w hiszpańskim Gijon. Tarnowianka Klaudia Buczek zdobyła srebrny medal, a lublinianka Aleksandra Rudzińska – brązowy. Tuż za podium sklasyfikowana została Edyta Ropek, a Marcin Dzieński zajął 5 miejsce.



