Unia będzie walczyć o medale!
19.08.2013, 08:11Po emocjonującym spotkaniu Unia Tarnów pokonała na własnym torze Unibax Toruń 50:40. Punkt bonusowy zdobyli goście, bowiem pierwszy mecz wygrali 57:33. Najlepszym zawodnikiem Jaskółek był Maciej Janowski, zdobywca 13 punktów. Unia uplasowała się na czwartym miejscu po rundzie zasadniczej i awansowała do półfinału, w którym zmierzy się ze Stelmetem Falubaz Zielona Góra. Pierwszy mecz w Tarnowie 1 września, a rewanż w Zielonej Górze 8 września. ...



