Czatowanie z prezydentem
02.04.2013, 15:01W najbliższy czwartek, 4 kwietnia, kolejny czat z prezydentem Ryszardem Ścigałą. Ruszamy punktualnie o 16.30. Zapraszamy do multimedialnej rozmowy z gospodarzem Tarnowa.
W najbliższy czwartek, 4 kwietnia, kolejny czat z prezydentem Ryszardem Ścigałą. Ruszamy punktualnie o 16.30. Zapraszamy do multimedialnej rozmowy z gospodarzem Tarnowa.
Można wziąć udział w kolejnym czacie z prezydentem Ryszardem Ścigałą. Rozpoczynamy punktualnie o 16.00. Czat potrwa godzinę. Zapraszamy do multimedialnej rozmowy z gospodarzem Tarnowa.
Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Tarnowie informuje, że rozpoczął generowanie rocznych rozliczeń podatkowych PIT za 2011 rok, które do 29 lutego bieżącego roku trafią do wszystkich zainteresowanych.
Podczas gali boksu zawodowego w Białymstoku, wychowanek klubu Tiger-Tarnów Dariusz Sęk (14-0-1 6 KO) pokonał przed czasem w czwartej rundzie Litwina Mantasa Tarvydasa (18-12, 12 KO). Po ciosach w tułów Litwin był trzykrotnie liczony, po czym pojedynek został przerwany.
Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 30
Popularna, mościcka „Dwudziestka” obchodziła swoje 50. urodziny. Zespół Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Tarnowie to placówka która kontynuuje wieloletnią historię, nawiązując do tradycji Pomnika Tysiąclecia i pozostaje aż po dziś symbolem polskiej nauki i kultury.
Wystartowało internetowe studio Urzędu Miasta Tarnowa. Z prezydentem Ryszardem Ścigałą, na istotne dla miasta i mieszkańców tematy, za pomocą czatu, rozmawiać będzie mógł każdy, wystarczy odwiedzić www.tarnow.pl.
W Szczecinie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Pływaniu Osób Niepełnosprawnych. W zawodach wzięło udział 130 zawodników z dysfunkcją narządu ruchu i wzroku.
Prezydent Ryszard Ścigała wyróżnił Elżbietę i Wiesława Kocurów. Specjalny list gratulacyjny został wręczony podczas Festynu Rodzinnego na tarnowskim rynku. Doceniamy ogromne zaangażowanie w wychowanie dzieci i stworzenie im prawdziwego domu – mówiła zastępca prezydenta Dorota Skrzyniarz.
Studenci tarnowskiej WSB-NLU mają nowy Samorząd. Właśnie zakończyły się wybory do tego kolegialnego ciała decyzyjnego. Nowym przewodniczącym została Barbara Nykiel, a jej zastępcą będzie Ewelina Zach.