Gimnazjum nr 10 wygrało turniej o Puchar Dyrektora ZSEO - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Gimnazjum nr 10 wygrało turniej o Puchar Dyrektora ZSEO

Ekipa tarnowskiego Gimnazjum nr 10 przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 zwyciężyła w organizowanym przez Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie, IV Turnieju Koszykówki im. Jerzego Sokoły o Puchar Dyrektora ZSEO w Tarnowie.

Zawody odbywające się w hali Pałacu Młodzieży przy ul. Gumniskiej zgromadziły na starcie osiem szkół: SP nr 8 Tarnów, SP nr 24 Tarnów, Gimnazjum nr 10 przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Tarnowie, Gimnazjum nr 11 przy XXI Liceum Ogólnokształcącym w Tarnowie, Niepubliczne Niepłatne Gimnazjum w Tarnowie, Gimnazjum w Koszycach Wielkich, Gimnazjum nr 2 w Tarnowcu oraz Publiczne Gimnazjum w Zawadzie.

Najlepsi w tym gronie okazali się uczniowie Gimnazjum nr 10 przy ZSO nr 1, drugie miejsce zajęli reprezentanci Gimnazjum nr 2 w Tarnowcu, a na trzeciej pozycji sklasyfikowana została drużyna Gimnazjum nr 11 przy XXI LO w Tarnowie.

Gościem honorowym turnieju była Bożena Sokoła, żona byłego dyrektora ZSEO Jerzego Sokoły. Nagrody ufundowała Rada Osiedla nr 6 „Gumniska – Zabłocie”. Bezpośrednimi organizatorami zawodów byli: Iwona Bryg i Maciej Pokorny.