2. kolejka Młodzieżowej Tarnowskiej Ligi Futsalu - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

2. kolejka Młodzieżowej Tarnowskiej Ligi Futsalu

Rozegrano drugą kolejkę Młodzieżowej Tarnowskiej Ligi Futsalu o Puchar Prezydenta Miasta. Wyłoniła ona pięć drużyn które z kompletem sześciu punktów liderują w tabeli.

Najokazalsze zwycięstwo było dziełem Westovi U-16, która to pokonała Danze 13:1.Do tak wysokiego zwycięstwa na pewno przyczyniło się to, iż drużyna z Ryglic przyjechała w bardzo okrojonym składzie. Bramki dla "Żabek" zdobywali: Bartosz Kapustka x3, Michał Kubis x2, Hubert Król , Bartłomiej Mądel , Łukasz Noga , Filip Wójcik x2 oraz Dariusz Żaba x3. Najładniejszą bramkę meczu zdobywa jednak zawodnik Danzy Mateusz Ciurej.

Kolejne swoje zwycięstwo odniosła również drużyna Scorpions z Iskrą Tarnów 6:2. Mecz w pierwszej połowie był wyrównany, jednak druga połowa meczu należała już tylko do Scorpionsów. Znów na listę strzelców, tym razem dwukrotnie, wpisał się Patryk Bezkosty. Również po dwa gole strzelili: Rafał Madura i Jakub Płaczek. Dla Iskry natomiast strzelali: Bartłomiej Jarmuła oraz Mateusz Kłęk. Zabójczą pierwszą połowę rozegrała drużyna Brązowych aplikując Falklandom 4 bramki. Po przerwie wynik już nie uległ zmianie. Na listę strzelców Brązowych wpisali się: Filip Łątka, Maciej Bańbor, Paweł Grabczyński, Arkadiusz Kot.

W kolejnym meczu zmierzyły się drużyny : Getry i AFT Hesed. Pojedynek ten był bardzo zacięty padło w nim tylko 3 bramki co świadczy o dobrej grze obronnej obydwu drużyn. Zwycięsko jednak z tego pojedynku wyszła Akademia za sprawą trafień : Dominika Witka i Szczepana Wcisło. Dla pokonanych bramkę zdobył Krzysztof Kruk.

Kolejną drużyną bez porażki pozostają Magiczni, którzy w bardzo emocjonującym pojedynku z Gimnazjum Nr 4 wygrywają strzelając zwycięskiego gola w ostatniej minucie meczu. Mimo, iż przegrywali już 2:4. Dla Gimnazjalistów strzelali: Mariusz Starzec x2, Jakub Kopciuch x2. Magicznych poprowadzili do zwycięstwa : Szymon Sus, Mateusz Łaskawski x4. W pojedynku dwóch drużyn , które były z zerowym dorobkiem punktowym zwyciężył Soccer Team U-16 nad FTTarnów 3:2, który już prowadził 3:0, ale dał sobie strzelić 2 bramki, co spowodowało nerwową i zaciętą końcówkę. Dla Soccera strzelali: Patryk Kordela i Paweł Sak x2. Dla FTT 2x trafił Paweł Zając.

Po dwóch kolejkach nie padł jeszcze remis a mecze obfitują w dużą ilość bramek. W następnej kolejce 4 drużyny z kompletem punktów zmierzą się ze sobą co zwiastuje ogromne emocje.