Bez bramek na koniec sezonu - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Bez bramek na koniec sezonu

W ostatnim meczu Centralnej Ligi Juniorów U-15, trenowana przez Łukasza Jamroga „jedenastka” Unii Tarnów zagrała u siebie z BKS Lublin. Tarnowianom nie udał się rewanż za porażkę 0-3 poniesioną dwa tygodnie temu w Lublinie, tym razem przegrali 0-4 (0-1).

Mecz Centralnej Ligi Juniorów U-15 w piłce nożnej: Unia Tarnów - AP TOP 54 Biała Podlaska

Pierwsza połowa nie zapowiadała tak wysokiej porażki. Jedyna bramka padła bowiem w samej końcówce tej części meczu, a dokładnie w 35 min, kiedy na listę strzelców wpisał się Kacper Żabiński.

Po zmianie stron lublinianie byli jednak już znacznie skuteczniejsi, przy czym wszystkie trzy gole strzelili zawodnicy rezerwowi. W 65 min drugą bramkę dla BKS zdobył Kacper Gryczka, a w końcowych dziesięciu minutach dwukrotnie do tarnowskiej bramki trafił – 70 i 79 min – Jędrzej Stępień.

Tarnowianie zakończyli rozgrywki na przedostatniej siódmej pozycji, co wiąże się z degradacją do ligi małopolskiej. W czternastu meczach zdobyli cztery punkty, notując jedno zwycięstwo (5-2 na wyjeździe z Hetmanem Zamość), jeden remis (3-3 u siebie z Koroną Kielce) oraz dwanaście porażek.

Unia: Jan Mazurkiewicz (73 Szymon Gajczewski) – Szymon Zbierzkowski, Jakub Słowik (63 Jakub Hajdo), Bartłomiej Szarek (63 Aleksander Wójcik), Bartosz Solarz, Miłosz Różycki (47 Filip Szczurek), Kamil Mróz (73 Filip Budzik), Krystian Król (41 Nikodem Mazurkiewicz), Kacper Konieczny, Przemysław Dzióbak, Filip Bober (47 Olaf Kantor).