Bez sukcesów na plaży w Gdańsku - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Bez sukcesów na plaży w Gdańsku

Siatkarki Grupy Azoty Akademii Tarnowskiej rywalizowały w odbywającym się na plaży w Gdańsku turnieju Pre Zero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki Kobiet. Tarnowianki przegrały niestety wszystkie trzy mecze i nie zakwalifikowały się do fazy pucharowej.

Siatkarki Grupy Azoty Akademii Tarnowskiej

W pierwszym meczu ekipa Grupy Azoty AT zmierzyła się z Grotem Budowlanymi Łódź, przegrywając 0-2 (14-25, 17-25). Drugim rywalem tarnowianek, które w Gdańsku wystąpiły pod wodzą drugiego trenera Michała Madejskiego, był OnlyBio Pałac Bydgoszcz. Po pierwszym secie gładko wygranym przez bydgoszczanki, w drugiej partii długo trwała wyrównana walka, a nasz zespół prowadził nawet 14-13. Końcówka seta znów przebiegała jednak pod dyktando rywalek, które zwyciężyły 2-0 (25-10, 25-18). W spotkaniu, którego stawką było trzecie miejsce w grupie tarnowianki uległy 0-2 (19-25, 22-25) BKS Bostik ZGO Bielsko-Biała.

Grupa Azoty Akademia Tarnowska: Karolina Szczygieł-Głód, Julita Molenda, Barbara Zakościelna, Wiktoria Szumera, Viktoriya Moscickaya, Mariola Bucka.