Biegacze uczcili Święto Niepodległości - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Biegacze uczcili Święto Niepodległości

Na sportowo tarnowscy biegacze uczcili 11 listopada - Święto Niepodległości. Przy wspaniałej pogodzie 180 amatorów ścigało się w Parku Strzeleckim na trasie XVI Biegu Sokołów.

Bieg był wspaniałą zabawą, w której uczestniczyły całe rodziny. Najwięcej radości sprawił widok rywalizujących na trasie maluchów, które mimo długiego dystansu 1000 m. ukończyły bieg. Zwycięzcą biegu głównego na dystansie 3000 m został Marek Łabuz z Sokoła Tarnów, drugie miejsce zajął Grzegorz Czyż z Bogumiłowic, a trzecie Kaczmarczyk Tomasz z PWSZ w Tarnowie.

Nagrodzeni zostali również zwycięzcy w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Organizatorem biegu było Stowarzyszenie Sportowe SOKÓŁ TARNÓW. Cała impreza była współfinansowana z budżetu Miasta Tarnowa.