„Bratobójczy” pojedynek dla drugiej drużyny Pałacu - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

„Bratobójczy” pojedynek dla drugiej drużyny Pałacu

W inauguracyjnym meczu małopolskiej ligi chłopców w piłce ręcznej, w hali Szkoły Podstawowej nr 23 w Tarnowie doszło do pojedynku między dwoma zespołami MKS Pałac Młodzieży Tarnów: trenerami pierwszego są Józef Bommersbach i Bartosz Bommersbach, drugi prowadzi Maciej Gubernat.

Piłka do piłki ręcznej

Ten „bratobójczy” mecz zakończył się pewną wygraną chłopców z drugiej drużyny Pałacu. W 11 min po trzeciej z rzędu bramce Jakuba Cygana prowadzili oni 6-0. W odpowiedzi na trafienie Mikołaja Srebry, zdobyli natomiast kolejne trzy bramki, wygrywając tym samym pierwszą połowę różnicą ośmiu trafień.

Po trzech minutach gry po przerwie było już 11-1 dla MKS PM II. Ostatecznie podopieczni trenera Macieja Gubernata rozpoczęli sezon od wygranej 18-2 (9-1).

MKS Pałac Młodzieży I: Damian Rymanowski – Mikołaj Srebro 2, Damian Baran, Benjamin Błaszkiewicz, Filip Ciępka, Damian Gut, Szymon Kozioł, Mikołaj Lasota, Krzysztof Martowicz, Gabriel Molecki, Dawid Pilch, Sebastian Podpłomyk, Leon Ptak, Paweł Zając.

MKS Pałac Młodzieży II: Bartłomiej Kuczek, Fabian Huza – Damian Filip 6, Jakub Cygan 5, Daniel Leżucha 4, Adam Gurgul 2, Beniamin Tokarski 1, Kamil Kufel, Grzegorz Rzepka, Michał Szarek, Szymon Śmieszek, Wojciech Zalewski.