Brązowy medal judoki - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Brązowy medal judoki

Sukcesem zakończył się udział Arkadiusza Dziarmagi w Mistrzostwach Polski Juniorów w Judo w  Kątach Wrocławskich. Zawodnik „Błękitnych" MPEC po zmianie kategorii wagowej i wiekowej wywalczył brązowy medal w wadze do 81 kg, wygrywając sześć z siedmiu pojedynków.

Arkadiusz Dziarmaga w ubiegłym roku startując jako junior młodszy w wadze do 73 kg, również wywalczył brązowy medal. Obok swojego młodszego kolegi Kacpra Sieniawskiego, Arek jest członkiem kadry narodowej juniorów.

Podczas zawodów w  Kątach Wrocławskich tytuł wicemistrza Polski w wadze do 90 kg wywalczył Miłosz Pękala, wychowanek tarnowskiego klubu, obecnie reprezentujący barwy Juvenii Wrocław. Miłosz wraz z drużyną wywalczył także drużynowe Mistrzostwo Polski.