Czterobramkowa porażka w Jarosławiu - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Czterobramkowa porażka w Jarosławiu

Nadal bez wygranej pozostają drugoligowi futsaliści Futsal Club Tarnów. W rozegranym na wyjeździe spotkaniu czwartej kolejki, podopieczni trenerów Artura Kozy i Damiana Chudyby przegrali 2-6 (1-2) z Tech-Projektem Jarosław.

Piłka do futsalu

Początek meczu należał do ekipy z Podkarpacia. Gospodarze objęli prowadzenie już w 3 min, gdy na listę strzelców wpisał się Taras Mariash. W 12 min prowadzenie zespołu z Jarosławia podwyższył Mateusz Fedyk, a wynik do przerwy ustalił pięć minut później Dariusz Rajczyk.

Pierwsze minuty drugiej połowy przebiegały pod znakiem wyrównanej gry. Na bramkę zdobytą w 23 min przez Krzysztofa Pietlucha, celnym strzałem odpowiedział dwie minuty później Dariusz Rajczyk. Druga cześć tej odsłony należała już jednak do gospodarzy. W 30 min rozmiary ich prowadzenia podwyższył Arkadiusz Wojciechowski, chwilę później (31 min) piątą bramkę dla Tech-Projektu zdobył Jakub Perczyk, a wynik ustalił w 39 min, zdobywca pierwszego gola, Taras Mariash.

Futsal Club: Adrian Zachara – Piotr Jodłowski, Bartłomiej Krużel, Adrian Pasek, Bartosz Rębacz oraz Kamil Kuta, Daniel Ptak i Dariusz Rajczyk.