Cztery medale tarnowskich zawodników - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Cztery medale tarnowskich zawodników

Cztery medale podczas Mistrzostw Polski Muaythai rozegranych w Kielcach wywalczyli zawodnicy Thai Gym Tarnów. Podopieczni Rafała Króla z turnieju wrócili z jednym złotem, dwoma srebrami i jednym brązem.

Maciej Nytko został mistrzem Polski w kategorii junior (63 kg). Mateusz Janik zdobył tytuł wicemistrza Polski w kategorii senior (67kg).

Katarzyna Wikierak sięgnęła po srebrny medal w kategorii junior (63 kg). Kasia walczyła dwie kategorie wyżej. W swoim limicie wagowym nie miała bowiem przeciwniczek. Patryk Schab z kolei wrócił do Tarnowa z brązowym medalem, który wywalczył w kategorii do 71 kg.

Kacper Partyka, Wojciech Żelazny oraz Michał Czosnyka tym razem odpadli w eliminacjach.