Cztery trzecie miejsca Pałacu - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Cztery trzecie miejsca Pałacu

Małopolski Związek Piłki Ręcznej ogłosił klasyfikację generalną Mistrzostw Małopolski w piłce ręcznej plażowej. Spośród pięciu startujących w nich drużyn MKS Pałac Młodzieży Tarnów, cztery uplasowały się na trzecich pozycjach, a jedna zajęła czwarte miejsce.

W akcji Jakub Sikora z MKS Pałac Młodzieży Tarnów

Turnieje juniorek i juniorek młodszych zgromadziły na starcie po trzy drużyny. W starszej kategorii wiekowej triumfował Kusy Kraków przed SPR Olkusz i MKS Pałac Młodzieży Tarnów, w młodszej tarnowianki musiały natomiast uznać wyższość dwóch zespołów z Olkusza. Wśród młodziczek także najlepsza okazała się pierwsza drużyna SPR Olkusz, a kolejne miejsca zajęły: UKS Krakowiak 85 Kraków, MKS Pałac Młodzieży Tarnów, UKS Sęp Wilczyska i SPR II Olkusz.

Rywalizacja juniorów zakończyła się sukcesem UMKS PMOS Chrzanów, który w pokonanym polu zostawił ekipy UKS Krakowiak 85 Kraków, MOSiR Bochnia i MKS Pałac Młodzieży Tarnów. W zmaganiach juniorów młodszych zespoły z miejsc 1-2 oraz 3-4 zamieniły się pozycjami. Mistrzem Małopolski został więc UKS Krakowiak 85, drugą lokatę zajął UMKS PMOS, na trzeciej pozycji sklasyfikowany został Pałac, a na czwartej MOSiR. Wśród młodzików zwyciężył natomiast UKS Krakowiak 85 przed UMKS PMOS i bocheńskim MOSiR.