Dobre wyniki zawodniczek Dragon Sports - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Dobre wyniki zawodniczek Dragon Sports

Zawodniczki Dragon Sports Tarnów uczestniczyły w odbywającym się w Rzeszowie VIII Festiwalu Sportów Akrobatycznych. Najlepiej spośród podopiecznych trenerki Izabeli Kędzior spisały się Katarzyna Klimek i Joanna Bylica zajmując trzecie miejsce w kategorii dwójek w wieku 5-9 lat.

Akrobatki Dragon Sports Tarnów

Sukces tarnowianek jest tym większy, że w tej konkurencji startowało aż 56 zespołów. Dobrze zaprezentował się także drugi startujący w tej kategorii tarnowski duet: Kamila Turlej – Liliana Gut, kończąc rywalizację na ósmej pozycji.

Bliskie miejsca na podium były także występujące w klasie młodzieżowej 7-12 lat: Izabela Malec i Hanna Kulig. Ostatecznie zmagania w kategorii dwójek zakończyły one na czwartej pozycji. W tej samej konkurencji na ósmej pozycji sklasyfikowana została tarnowska para Aniela Huza – Laura Rega.

Cztery lokaty w czołowej dziesiątce wywalczyły gimnastyczki Dragona rywalizujące w kategorii trójek 5-9 lat. Na piątej pozycji zakończyły zawody Klara Janicka, Lena Wąż i Maja Gębala, na szóstym miejscu uplasowały się Gabriela Pawlus, Urszula Ordon i Aleksandra Kumorowska, siódmą lokatę wywalczyły Jagoda Wójcik, Zofia Bachara i Aleksandra Bryndal, a ósme miejsce zajął zespół w składzie: Liliana Miłkowska, Emilia Gutej, Maja Wydro.

Również na ósmym miejscu uplasowały się Kornelia Partyka, Marlena Golanowska oraz Nikola Bałut, startujące w trójkach w klasie młodzieżowej 7-12 lat.