Dobry początek sezonu - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Dobry początek sezonu

Bardzo dobrze sezon startów wiosennych rozpoczęli judocy MKS Pałac Młodzieży Tarnów. W rozegranym w Krakowie Memoriale Pawła Pytlińskiego tarnowscy zawodnicy wywalczyli aż sześć medali.

W kategorii juniorów młodszych w silnie obsadzonej wadze 66 kg Hubert Włodarski w walce finałowej pokonał swojego klubowego kolegę Pawła Rutkowskiego. W tej samej kategorii wiekowej w wadze 60 kg trzecie miejsce zajął Krzysztof Gruchała.

Wśród juniorek młodszych w wadze 63 kg drugie miejsce przypadło Karinie Damian (z sekcji Tuchów), a w wadze 70 kg na trzecim miejscu zawody zakończyła Magdalena Górska.

W kategorii młodziczek dobrze spisała się Nina Hynek (w wadze 52 kg), która była trzecia.