Domowy remis „Jaskółek” - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Domowy remis „Jaskółek”

W rozegranym wczoraj na Stadionie Miejskim w Tarnowie-Mościcach meczu trzydziestej kolejki czwartej grupy trzeciej ligi piłki nożnej, Unia Tarnów podzieliła się punktami z Czarnymi Połaniec. Na cztery kolejki przed końcem tarnowianie nadal zajmują trzynaste miejsce w tabeli.

Piłkarze Unii Tarnów

Na pierwszą bramkę kibice musieli czekać do końcówki pierwszej połowy. W 39 min Mateusza Zająca pokonał Krystian Kardyś. Trzy minuty później tarnowski bramkarz po raz drugi wyciągał piłkę z siatki, a do kapitulacji ponownie zmusił go Krystian Kardyś.

Druga połowa rozpoczęła się bardzo dobrze dla gospodarzy. W 47 min strzałem z ostrego kąta popisał się, wprowadzony na boisko po przerwie, Kamil Orlik i „Jaskółki” przegrywały tylko 1-2. Wynik meczu na 2-2 (0-2) ustalił w 61 min Wiktor Putin.