Druga wygrana futsalistów Futsal Club - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Druga wygrana futsalistów Futsal Club

Po drugie w tym sezonie zwycięstwo sięgnęli, występujący w czwartej grupie drugiej ligi, futsaliści Futsal Club Tarnów. W wyjazdowym spotkaniu dziesiątej kolejki tarnowianie pokonali 8-4 (1-1) Zaremba Transport Futsal Pińczów.

Futsaliści Futsal Club Tarnów

Pierwsza połowa absolutnie nie wskazywała na to, że kibice obserwujący to spotkanie zobaczą aż 12 bramek. Na pierwsze trafienie czekać trzeba było do 16 min, kiedy wynik otworzył Bartłomiej Fitowski. Minutę później do remisu doprowadził Piotr Jodłowski i na tym skończyły się emocje przed przerwą.

Zupełnie inny przebieg miała druga połowa. Po pięciu minutach tarnowianie prowadzili już 5-1. Pierwszą bramkę po przerwie zdobył w 22 min Daniel Ptak, potem na listę strzelców wpisywali się kolejno: Piotr Jodłowski (23 min), Antoni Klepacki (23 min) oraz Adrian Kochniarczyk (25 min). W odpowiedzi na dwa trafienia Bartłomieja Fitowskiego (28 i 29 min), kolejne gole zdobyli natomiast Daniel Ptak (32 min) oraz Piotr Jodłowski, który w 37 min skompletował hat-tricka. W tej samej minucie jego osiągnięcie poprawił Bartłomiej Fitowski, trafiając między słupki tarnowskiej bramki po raz czwarty. Wygraną podopiecznych trenera Damiana Chudyby w ostatnim w tym sezonie meczu wyjazdowym, przypieczętował natomiast w 38 min Antoni Klepacki.

Po tym zwycięstwie tarnowianie umocnili się na szóstym miejscu w tabeli.

Futsal Club: Tomasz Dudziak – Piotr Jodłowski, Adrian Pasek, Daniel Ptak, Jakub Szewczyk oraz Antoni Klepacki, Adrian Kochniarczyk, Sebastian Koza, Kamil Kuta, Dariusz Rajczyk, Kacper Srebro, Aleksander Wójcik.