Druga wygrana siatkarzy Iskierki - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Druga wygrana siatkarzy Iskierki

Drugie zwycięstwo w drugim meczu „wiosennej” rundy rozgrywek drugiej ligi małopolskiej mężczyzn, odnieśli siatkarze MUKS Iskierka Tarnów. W spotkaniu rozegranym w hali Miejskiego Domu Sportu w Tarnowie-Mościcach, podopieczni trenera Andrzeja Łosia pokonali 3-1 (25-17, 25-14, 23-25, 25-18) Zawiszę Sulechów Małopolski.

Mecz drugiej ligi małopolskiej siatkówki mężczyzn: MUKS Iskierka Tarnów - Zawisza Sulechów Małopolski

Dwa pierwsze sety zakończyły się zdecydowanymi wygranymi gospodarzy. W pierwszym secie tarnowianie okazali się lepsi od przeciwników o osiem „oczek”, w drugim zdobyli natomiast blisko dwa razy więcej punktów od zespołu z Sulechowa. Gdy wydawało się, że trzecia partia będzie tylko formalnością, nieoczekiwanie lepsi okazali się w niej goście. Do czwartego seta gospodarze znów przystąpili jednak skoncentrowani i zakończyli go zwycięsko, cały mecz wygrywając 3-1 (25-17, 25-14, 23-25, 25-18).

- Ostatnie nasze mecze wyglądają całkiem nieźle. Jeśli nadal będziemy tak grać i zdobywać punkty, to staniemy przed szansą na awans do finałowej czwórki. Przed nami jednak jeszcze sporo grania. Liczymy oczywiście zdobyte punkty, ale przede wszystkim skupiamy się na naszej grze. Ważne, że chłopcy czują się ze sobą dobrze, a w drużynie panuje team spirit. Cieszy mnie też, że z każdym meczem czujemy się pewniejsi siebie – mówi Andrzej Łoś.

MUKS Iskierka: Filip Babiec, Maksymilian Janik, Grzegorz Rubacha, Michał Gawron, Jakub Kobis, Domingo Gromniak, Mateusz Nowak, Wojciech Rubacha, Adrian Lachowicz, Piotr Zyguła, Karol Czarnecki, Nikodem Zacharek (libero), Gabriel Skrzypek (libero).