Dwa mocne wybuchy Granatu po przerwie (wideo) - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Dwa mocne wybuchy Granatu po przerwie (wideo)

Dużej dawki emocji kibicom dostarczyli piłkarze Unii i Granatu. Niestety po bardzo niefortunnym i kontrowersyjnym początku drugiej połowy „Jaskółki” przegrały 2-3.

Po pierwszych 45 minutach, tarnowianie prowadzili z ekipą ze Skarżyska 2-1, jednak zaraz po przerwie, w ciągu dwóch minut, arbiter główny aż dwukrotnie podyktował rzuty karne dla drużyny gości, skutecznie wyegzekwowane przez Kołodziejczyka. Unia nadal pozostaje liderem III ligi, jednak wygrane Popradu i Limanovii sprawiły, że przewaga unistów zmalała odpowiednio do 1. i 4 punktów.

UNIA TARNÓW – GRANAT SKARŻYSKO-KAMIENNA 2 – 3 (2 – 1)

1-0 Węgrzyn 24-karny, 1-1 Grunt 26, 2-1 Wróbel 29, 2-2 Marcin Kołodziejczyk 48-karny, 2-3 Marcin Kołodziejczyk 50-karny.

UNIA: Libera – Witek, Pawlak, Furmański, Węgrzyn (90+1 Szczerba) – Sojda (58 Radliński), Kazik, Kostecki, Matras – Wróbel (83 Wilk), Ślęzak (76 Adamski).

GRANAT: Majcherczyk – Michał Kołodziejczyk, Grunt, Basąg, Łatkowski – Pisarek (70 Ryński), Prus-Niewiadomski (40 Imiela), Marcin Kołodziejczyk (85 Rzeszowski), Strzębski (88 Kaczmarek), Gajos – Fryc.

Sędziował: Przemysław Greń z Oświęcimia.

Żółte kartki: Kostecki – Basąg, Michał Kołodziejczyk, Pisarek.