Dwie porażki czwartoligowców - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Dwie porażki czwartoligowców

Druga kolejka spotkań we wschodniej grupie małopolskiej czwartej ligi piłkarskiej nie była udana dla naszych zespołów. Swoje mecze przegrały wczoraj zarówno Metal Tarnów, jak i Tarnovia.

Mecz czwartej ligi piłki nożnej: Metal Tarnów - Lubań Maniowy

Metal zmierzył się na swoim boisku z Lubaniem Maniowy. Na pierwszą bramkę czekać trzeba było do 39 min, kiedy goście objęli prowadzenie po strzale Damiana Mrówki. W 54 min na listę strzelców wpisał się Patryk Duda i przyjezdni prowadzili 2-0. Tarnowianie odpowiedzieli na to jedynie celnym strzałem Damiana Wolańskiego w 57 min (zawodnik ten wszedł na boisko po przerwie) i przegrali 1-2 (0-1).

Również jedna tylko bramka padła do przerwy w wyjazdowym spotkaniu Tarnovii z Watrą Białka Tatrzańska. Zdobył ją w 18 min Jakub Maciasz i do przerwy miejscowi wygrywali 1-0. Tuż po przerwie (47 min) prowadzenie Watry podwyższył Dawid Surma, a w 63 min po trafieniu Vladyslava Zuieva zespół z Białej Tatrzańskiej prowadził już 3-0. W 87 min honorową bramkę dla Tarnovii zdobył Przemysław Bury i mecz zakończył się porażką naszego zespołu 1-3 (0-1).