Dwie wygrane siatkarzy - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Dwie wygrane siatkarzy

Udanie rozpoczęły rundę rewanżową nasze drużyny występujące w ligach małopolskich. Podczas drugiego grudniowego weekendu swoje mecze wygrały zarówno MUKS Iskierka Tarnów oraz MUKS Sokół-Gumniska Tarnów.

SIatkarze MUKS Sokół-Gumniska Tarnów

W pierwszej lidze małopolskiej ekipa MUKS Iskierki Tarnów zmierzyła się w hali Miejskiego Domu Sportu w Tarnowie-Mościcach z GKPS Gorlice. Podopieczni trenera Andrzeja Łosia udanie zrewanżowali się gorliczanom za porażkę 1-3 w pierwszej rundzie, zwyciężając w trzech setach. Wbrew temu co mógłby sugerować rezultat był to bardzo zacięty pojedynek, w którym w dwóch setach rywalizacja rozstrzygała się dopiero na przewagi. Ostatecznie tarnowianie zwyciężyli bowiem 3-0 (26-24, 25-21, 31-29). Aktualnie MUKS Iskierka zajmuje w tabeli czwartą lokatę.

Komplet punktów zdobyli również występujący we wschodniej grupie drugiej ligi małopolskiej siatkarze MUKS Sokół-Gumniska Tarnów. W wyjazdowym meczu pokonali oni 3-1 (17-25, 25-21, 25-23, 25-23) Orła Ciężkowice. Tym samym powtórzyli wynik z pierwszej rundy, kiedy w swojej hali także wygrali 3-1. Tarnowianie zajmują obecnie trzecie miejsce w tabeli.