Dziewiętnaście bramek futsalistek Tarnovii - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Dziewiętnaście bramek futsalistek Tarnovii

Blisko dwadzieścia bramek zdobyły futsalistki Tarnovii w rozegranym w Dąbrowie Tarnowskiej meczu pierwszej ligi grupy południowej 2. Pojedynek z Olimpią Osieczany zakończył się wygraną naszego zespołu 19-7 (7-3).

Strzelecki festiwal zespołu trenera Jacka Ćwika rozpoczęła w 1 min Aniela Drwal. W 5 min po dwóch trafieniach Gabrieli Krawczyk oraz celnych strzałach Katarzyny Białoszewskiej i Gabrieli Gębicy było już 5-0. Tak wysokie prowadzenie zbytnio uspokoiło chyba nasz zespół, stad też w 14 min po golach Weroniki Paryły, Zuzanny Zięby i Jowity Stańczyk, na tablicy pojawił się rezultat 5-3. Bramka Gabrieli Kusion i pierwsze tego dnia trafienie Agnieszki Derus pozwoliły naszym futsalistkom na zejście na przerwę przy czterobramkowej przewadze.

Po kolejnych trzech trafieniach Agnieszki Derus, przedzielonych bramką Jowity Stańczyk, w 29 min było już 10-4. Trzy minuty później notowano rezultat 11-5, a w 35 min dzięki czterem golom Gabrieli Krawczyk podopieczne trenera Jacka Ćwika prowadziły 15-6. W ostatnich minutach bramkarkę gości pokonały jeszcze Katarzyna Białoszewska, Gabriela Krawczyk, Agnieszka Derus oraz Gabriela Gębica i mecz zakończył się dwunastobramkową wygraną Tarnovii.

Tarnovia: Anna Wełna – Agnieszka Derus 5, Katarzyna Białoszewska 3, Gabriela Kusion 1, Aleksandra Skrzyniarz – Gabriela Krawczyk 7, Gabriela Gębica 2, Aniela Drwal 1.