Futsalistki Tarnovii zagrały w reprezentacji - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Futsalistki Tarnovii zagrały w reprezentacji

Dwie futsalistki Tarnovii: Klaudia Kubaszek i Julia Szostak wystąpiły podczas weekendu w towarzyskich meczach reprezentacji Polski, w których podopieczne trenera Wojciecha Weissa zmierzyły się na wyjeździe ze Szwecją.

Futsaistki reprezentacji Polski

W pierwszym spotkaniu, rozegranym w sobotę w Helsingborg Arena padł wynik 5-5 (3-2), a w pierwszej połowie jedną z dwóch bramek dla naszej reprezentacji strzeliła Julia Szostak (na zdjęciu druga z prawej).

Remisem zakończył się także niedzielny pojedynek rewanżowy w Helsingborgu. Po jego zakończeniu na tablicy widniał rezultat 3-3 (do przerwy Polki prowadziły 2-1), przy czym wynik otworzyła w 6 min Klaudia Kubaszek (na zdjęciu druga z lewej).

Dla reprezentacji Polski był to ostatni sprawdzian przed eliminacjami Mistrzostw Europy, w których Polki w dniach 19-22 października zagrają w Chorwacji z gospodyniami oraz zespołami Portugalii i Słowenii.