Gracjan Ciureja najlepszy w Pucharze Polski - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Gracjan Ciureja najlepszy w Pucharze Polski

Tegoroczny mistrz Polski juniorów, Gracjan Ciureja z Tigera Tarnów triumfował w rozegranych w Poznaniu zawodach XXXVII Pucharu Polski juniorów w boksie.

Rywalizujący tym razem w kategorii 52 kg tarnowianin (mistrzowski tytuł w Koninie wywalczył w wadze 49 kg), w półfinałowym pojedynku pokonał jednogłośnie na punkty Wiktora Bujakowskiego z Górnika Sosnowiec. W walce finałowej zwyciężył natomiast – również 3-0 – Oskara Dembińskiego z Zawiszy Bydgoszcz.

W tej samej kategorii wagowej występował w stolicy Wielkopolski inny zawodnik Tigera, Bartosz Koszyk. W półfinale przegrał on na punkty 1-2 z Oskarem Dembińskim.