Grzegorz Basta wicemistrzem Polski - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Grzegorz Basta wicemistrzem Polski

Grzegorz Basta, reprezentant Tigera Tarnów, zdobył tytuł wicemistrza Polski juniorów w boksie. Tarnowskiego pięściarza uznano także najlepszym zawodnikiem okręgu małopolskiego. Zawody rozegrano w miniony weekend w Krakowie.

W narożniku swojemu podopiecznemu sekundowali trenerzy: Sebastian Piątkiewicz i Józef Sadko. Mistrzem Polski w kategorii +91 kg został Radosław Kawczak (KSW Tygrys Elbląg).

Kadra Tigera Tarnów w składzie: Maciej Kiwior 56 kg, Maciej Szegda 56 kg, Michał Bardo 60 kg, Oskar Półkoszek 64 kg, Artur Górski 91 kg i Grzegorz Basta +91 kg zdobyła łącznie 28 punktów. Dzięki temu tarnowianie w klasyfikacji drużynowej wywalczyli miejsce w pierwszej dziesiątce turnieju.

Klub Tigera Tarnów był współorganizatorem XXIII mistrzostw Polski.