Hat-trick Zuzanny Wróbel - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Hat-trick Zuzanny Wróbel

W rozegranym w niedzielę, w hali w Dębnie, meczu drugiej kolejki rundy rewanżowej czwartej grupy pierwszej ligi futsalu kobiet, ekipa TS Iskry Tarnów zmierzyła się z Kalwarianką Kalwaria Zebrzydowska. Po wygranej 6-3 (2-2), tarnowianki awansowały na drugie miejsce w tabeli.

Piłka do futsalu

Lepiej w to spotkanie weszły futsalistki z Kalwarii Zebrzydowskiej, które już w 1 min objęły prowadzenie po strzale Karoliny Biczak. W 9 min do remisu doprowadziła jednak Zuzanna Wróbel, a dwie minuty później, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, piłka odbiła się od bramkarki gości Honoraty Czarneckiej i wpadła do bramki. Wynik do przerwy ustaliła w 14 min Sylwia Klaja.

Druga połowa rozpoczęła się od mocnego uderzenia podopiecznych trenera Jacka Ćwika, które po strzałach Gabrieli Kusion (21 min) oraz Mileny Michałek (22 min) wyszły na prowadzenie 4-2. Po dwóch kolejnych trafieniach Zuzanny Wróbel (26 i 27 min), na tablicy pojawił się natomiast wynik 6-2. Ostatnia w tym spotkaniu bramka padła w 29 min po strzale Ingi Siwek.

TS Iskra: Klaudia Skrzyniarz – Estera Dudek, Gabriela Kusion, Karolina Piwowarczyk, Paulina Wałaszek oraz Anita Kisielewska, Milena Michałek, Katarzyna Sowa, Zuzanna Wróbel, Blanka Zając.