II Liga Kobiet w siatkówce: PWSZ Jedynka Tarnów-MKS MOS Wieliczka - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

II Liga Kobiet w siatkówce: PWSZ Jedynka Tarnów-MKS MOS Wieliczka

Wyraźnie wygrany 1 set (25:18) przez zawodniczki PWSZ Jedynki Tranów, zdawał się zapowiadać rewanż za zwycięstwo MOS Wieliczki w Tarnowie.

Niestety już w następnej partii gospodynie zdołały odrobić straty a wygrywając 3 odsłonę objęły prowadzenie w meczu 2:1 w setach. Tak łatwa przegrana (25:13) w 3 secie zapowiadała powtórkę koszmaru z Tarnowa gdzie gospodynie nie zdołały wywalczyć nawet 1 punktu. Niespodziewanie w 4 partii tarnowianki poderwały się do walki aby wyrównać stan rywalizacji 2:2 w setach i tym samym doprowadzić do tie-break’u. Niestety na wygranie całego spotkania nie starczyło już sił i nasz zespół musiał zadowolić się tylko 1 punktem w konfrontacji z najsłabszą drużyną IV grupy.

MKS MOS Wieliczka – PWSZ Jedynka Tarnów 3:2 (18:25, 25:21, 25:13, 20:25, 15:11)