Iskra przypieczętowała awans - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Iskra przypieczętowała awans

W piątkowe popołudnie, grający przed swoimi kibicami, piłkarze Iskry Tarnów przypieczętowali powrót – po rocznej przerwie – do klasy „A”.

Piłkarze Iskry Tarnów

W rewanżowym meczu barażowym o prawo gry w tej klasie rozgrywkowej, rywalem trzeciego zespołu klasy „B”, czyli Iskry była jedenasta drużyna tarnowskiej grupy klasy „A”, Victoria Koszyce Małe.

Rozegrany dwa dni wcześniej pierwszy pojedynek tych zespołów zakończył się wynikiem 7-0 (4-0) dla „jedenastki” z Krzyża i praktycznie już w środę wszystko było jasne. Tym razem po 45 minutach tarnowianie prowadzili 6-0, a rywale nie wyszli na drugą połowę. Hat-trick w tym niedokończonym spotkaniu zaliczył Mateusz Maziarz, po jednym trafieniu zaliczyli Kamil Beściak i Arkadiusz Cygan, a jedna bramka padła po strzale samobójczym.