Jedynka Tarnów – Tomasovia Tomaszów Lubelski - wyniki - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Jedynka Tarnów – Tomasovia Tomaszów Lubelski - wyniki

Po ciężkim początku spotkania, podczas którego tarnowskie zawodniczki przegrały wyraźnie pierwszego seta 15:25 nic nie zapowiadało takiej odmiany losu, jakiej byliśmy światkami w dalszej części meczu.

Co prawda w drugiej partii Tomasovia prowadziła nawet 23:22, ale tarnowianki potrafiły przechylić szale zwycięstwa na swoja stronę wygrywając seta 26:24. Jak się okazało był to moment przełomowy meczu. Dalsza część spotkania to całkowita dominacja zawodniczek PWSZ Jedynka Tarnów potwierdzona łatwymi zwycięstwami w secie 3 i 4 odpowiednio 25:16 i 25:22. Cały mecz zakończył sie zwycięstwem naszej drużyny 3:1.

Jedynka Tarnów – Tomasovia Tomaszów Lubelski 3:1 (15:25, 26:24, 25:16, 25:22)

Najlepiej punktujące w drużynie PWSZ Jedynki były Joanna Madzia – 22 punkty,Agnieszka Brzezińska – 19 punktów oraz Sylwia Styrkowiec – 18.
Skład PWSZ Jedynka: Brzezińska (kapitan), Madzia, Stolarz, Sysło Wioleta, Klaczek, Styrkowiec, Jachym (libero) oraz Wyroba, Kosałka, Sysło Martyna, Szczurek, Gębiś (libero).