Jutro ligowy pojedynek Futsal Club - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Jutro ligowy pojedynek Futsal Club

Już jutro (piątek, 2 lutego) kolejny mecz rozegrają futsaliści Futsal Club Tarnów. W rozgrywanym awansem spotkaniu czternastej kolejki, tarnowianie zmierzą się na wyjeździe z KF Stal Mielec. Początek o godz. 20.

Piłka do futsalu

Mielczanie zajmują ostatnie, siódme miejsce w tabeli, a w ośmiu dotychczasowych meczach zdobyli tylko jeden punkt. Wywalczyli go w ostatnią niedzielę, kiedy w domowym pojedynku zremisowali 6-6 z Tech-Projectem Jarosław. We wcześniejszych spotkaniach w swojej hali ulegli 3-4 Futsal Club Łańcut, 1-5 KKF Caffaro Global System Kazimierza Wielka i 6-13 Zaremba Transport Futsal Pińczów.

W spotkaniach wyjazdowych przegrali natomiast: 5-8 z Futsal Club Tarnów, 4-13 z BSF Busko-Zdrój, 3-6 z Tech-Projectem Jarosław oraz 4-9 z Zaremba Transport Futsal Pińczów.

W pierwszym w tym sezonie meczu pomiędzy ekipami z Mielca i Tarnowa, rozegranym na początku grudnia w hali Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, gospodarze do przerwy prowadzili 4-1. W pierwszych dziesięciu minutach po przerwie stracili wprawdzie cztery gole, w odpowiedzi czterokrotnie trafili jednak do mieleckiej bramki, przechylając tym samym szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W meczu tym po dwie bramki dla gospodarzy strzelili: Bartłomiej Krużel, Adrian Pasek i Jakub Szewczyk, a po jednym trafieniu zaliczyli Piotr Jodłowski i Daniel Ptak. Dla gości cztery bramki zdobył Mateusz Dopart, piąte trafienie było natomiast dziełem Kacpra Misiaka.