Kadra na medal - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Kadra na medal

25 medali przywieźli z VI Otwartych Mistrzostw Podkarpacia reprezentanci Tarnowskiej Szkoły Kung Fu Vo Thuat Thanh Quyen.

Najwięcej, bo aż pięć krążków (cztery złote i jeden srebrny) zdobyła Julia Augustyn. Natalia Zaród i Ola Proszowska stanęły na najwyższym stopniu podium, Jan Kiełbania był trzeci, a Łukasz Maślanka zdobył dwa złote, srebro i brąz. Jakub Stasik zgarnął złoty i dwa srebrne medale, Kamil Zaród wywalczył drugą i trzecią pozycję, a Weronika Kostka przywiozła dwa srebrne i dwa brązowe medale.

Zawodnicy walczący w SANDA-pełny kontakt i QINGDA- lekki kontakt wywalczyli kolejno: Adrian Włodarski do 85 kg złoto, Sebastian Tott do 75 kg srebro, Sebastian Madejski do 95 kg srebro i Weronika Kostka do 60 kg srebro.

Dla czworga zawodników Julii Augustyn, Łukasza Maślanki, Jakuba Stasika i Kamila Zaroda był to ostatni start przed Mistrzostwami Europy Systemów Południowych, które rozpoczną się 9 grudnia w Krakowie. Podopieczni Roberta Maślanki na zawody powołani zostali przez Polski Związek Wushu, a sam trener Maślanka został trenerem kadry Polski.