Koszykarki SSP nr 2 STO najlepsze w trzecim turnieju Pucharu Tarnowa - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Koszykarki SSP nr 2 STO najlepsze w trzecim turnieju Pucharu Tarnowa

W hali widowiskowo-sportowej Pałacu Młodzieży przy ul. Gumniskiej w Tarnowie rozegrany został wczoraj trzeci turniej czwartej edycji „Pucharu Tarnowa w koszykówce” o Puchar Prezydenta Tarnowa. Zwyciężyła w nim drużyna Społecznej Szkoły Podstawowej nr 2 STO w Tarnowie.

Mecz Pucharu Tarnowa w koszykówce o Puchar Prezydenta Tarnowa

W finałowym meczu największej koszykarskiej imprezy w Tarnowie, zespół trenowany przez Deborę Sajdak-Malec pokonał reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 3 w Tarnowie. Na trzeciej pozycji sklasyfikowane zostały natomiast ekipy SP nr 2 w Tarnowie oraz SP nr 8 w Tarnowie. W zawodach uczestniczyły także reprezentacje: SP nr 9 Tarnów, SP nr 23 Tarnów, SP nr 24 Tarnów oraz Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Tarnowie.

Zwycięski zespół Społecznej Szkoły Podstawowej nr 2 STO wystąpił w składzie: Zuzanna Adamczyk, Natalia Czosnek, Julia Jędrzejowska, Zofia Kołodziej, Julia Pabian oraz Maria Sikora.

W klasyfikacji generalnej Pucharu Tarnowa po trzech turniejach prowadzi: Szkoła Podstawowa nr 3 Tarnów – 38 pkt., wyprzedzając Szkołę Podstawową nr 8 Tarnów – 36 pkt. oraz Szkołę Podstawową nr 24 Tarnów – 35 pkt.

Czwarty turniej „Pucharu Tarnowa w koszykówce” o Puchar Prezydenta Tarnowa odbędzie się w hali przy ul. Gumniskiej w piątek, 18 lutego przyszłego roku.

Organizatorami zawodów są: Międzyszkolny Klub Sportowy Pałac Młodzieży Tarnów, Pałac Młodzieży w Tarnowie oraz Urząd Miasta Tarnowa, a honorowy patronat nad całym cyklem turniejów objął prezydent Tarnowa, Roman Ciepiela.