Maciej Gładysz sięga po kolejne sukcesy - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Maciej Gładysz sięga po kolejne sukcesy

Za nami ostatnia, czwarta runda Kartingowych Mistrzostw Europy. Odbyła się ona na torze w Zuera - Hiszpania w dniach 22-25 lipca.

W swojej grupie kwalifikacyjnej Maciej wywalczył 9 pozycję, w klasyfikacji generalnej 36 na 87 zawodników. W biegach kwalifikacyjnych przyjeżdżał kolejno na 11, 18, 14, 10 i pozycji 10, a to ostatecznie pozwoliło mu awansować do finału z 28 pozycji. Finał OK Junior Maciej ukończył na 14 miejscu. W klasyfikacji generalnej FIA Kartingowych Mistrzostw Europy 2021 w kategorii OK-Junior Maciej Gładysz zajął 33 miejsce.

Za kilka dni Maciej Gładysz wraca na tor. W dniach 12-15 sierpnia startują zawody CIK-FIA Karting Academy Trophy na torze w Sarno-Włochy.