Maksymilian Katra zwycięzcą drugiej edycji Karting Grand Prix - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Maksymilian Katra zwycięzcą drugiej edycji Karting Grand Prix

W niedzielę na torze Speed Race Tarnów rozegrana została druga edycja Karting Grand Prix Tarnów 2021 w kategorii mini. Jej zwycięzcą został trzeci zawodnik pierwszych zawodów z tego cyklu, Maksymilian Katra ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Tarnowie.

W finale za plecami ucznia „ósemki” uplasowali się jego szkolna koleżanka Kaja Kocik oraz Konrad Król z Szkoły Podstawowej w Ciężkowicach. Dalsze miejsca zajęli natomiast: 4. Piotr Borowiec (SP Mokrzyska), 5. Filip Kopacz (SP nr 8 Tarnów), 6. Tobiasz Gurgul (SP Porąbka Uszewska).

W klasyfikacji po drugiej z pięciu edycji, prowadzi Maksymilian Katra – 41 pkt., przed Konradem Królem – 31 pkt., Tobiaszem Gurgulem – 30 pkt., zwycięzcą pierwszej edycji Błażejem Rożkowiczem (SP Jurków) – 25 pkt., Piotrem Borowcem – 22 pkt. oraz Filipem Kopaczem – 21 pkt.